Valmistame täispuidust treppe, vastavalt kliendi soovile. Enne töö alustamist paneme kliendiga paika iga kui viimase detaili, mille tulemusena loome 3D mudeli, millest saab klient võimalikult täpse ettekujutuse just talle toodetavast trepist. Materjaliks kasutame treppide puhul enamasti sõrmjätkatud männi, kase, tamme ja saare liimkilpi – kliendi tungival soovil ja kokkuleppel saab kasutada ka pika lamelliga liimkilpi. Viimistluseks kasutame treppide puhul Osmo kvliteetseid õlisid, mille eeliseks värvimise puhul on suurem vastupidavus kulumisele ning vigastuste tekkimisel saab need alati hõlpsasti eemaldada ilma suuremate kulutusteta. Peamiselt valmistame tapitud treppe, mille kinnituseks kasutame kvaliteetseid puidukruvisid, mis seovad trepi tugevaks tervikuks.

Meie meeskond valmistab peamiselt järgnevaid trepitüüpe:

 

U-kujuline

trepp

Pöördastmetega U-trepp võtab kõige vähem ruumi ja vajab samuti ka teiste trepitüüpidega võrreldes pisemat trepiava. Sobib sinna kus pole ruumiga priisata.

L-kujuline

trepp

Enim levinud trepitüüp, mis on hea oma ruumipaigutuse poolest. Sellist treppi mahub tegema laetalade vahele mille laius on ~90 cm.

U-trepid

mademiga

Võtab küll rohkem ruumi kui Pöördastmetega U-trepp, kuid sellist treppi on lihtne paigaldada peaaegu igasse hoonesse, kui trepiava on normaalmõõtudes.

I-kujulised

trepid (Sirge trepp)

Lihtsaim trepitüüp, kuid sellinne trepp vajab kindlasti palju ruumi ja on raskesti sobitatav. Trepp vajab laiuselt küll ~90 cm laiust ava, kuid ava pikkus peaks olema alates 3m, et sinna paigutada mugav trepp.

Jalajärgi

trepp

Selline trepitüüp sobib sinna, kus pole ruumi, kuid on vaja pääseda järgmisele korrusele. Trepp tuleb küll järsu tõusunurgaga, kuid astumise teeb mugavaks jalajärgi astmed.

Teostame ka

eriprojekte

S-treppe, sadulastmega treppe, ühe tala treppe.